Gustav Rudberg färglitografi
2012-09-28
149588
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skepp, signerad Gustav Rudberg, EA, färglitografi, 45x48 cm