Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-11
149531
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med läsande flicka, otydligt signerad, olja på pannå, 32,5x23,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Retuscher