Karmstolar taburett bord i rokokostil
2012-09-28
149517
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, TABURETT, BORD, 1900-tal, rokokostil, vitmålat, bordet med glasskiva/rotting, höjd 45, 124x44 cm
Bruksslitage