Kindjal
2012-09-27
149494
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KINDJAL, kaukasisk, 1800-tal, klinga med förgylld dekor, kavelplattor av horn, skinnklädd balja, längd 59 cm
doppskon något lös