Antoine Fanart oljemålning
2012-10-11
149464
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med vandrare, otydligt signerad, olja på duk, 25x39 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Färgbortfall