Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-11
149453
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Interiör med kvinna vid fönster, otydligt signerad, olja på pannå, 33x22 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Krackeleringar