Koppar med fat i porslin Kina
2012-09-29
149440
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
KOPPAR med fat, porslin, Kina, dekor i järnrött och guld, total höjd 5 cm
Skador i form av spricka och smärre nagg