Barnskrivbord B.R. Miller
2012-09-27
149432
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARNSKRIVBORD, 1960-tal, teak och björk, baksidan av dragringar präglat i mässingen B.R.Miller, höjd 55, 120x42 cm
slitage