Bengt Fransson färglitografi
2012-09-26
149422
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Pariscafé, signerad, 161/360, färglitografi, 48x41 cm