Smörterrin
2012-09-28
149410
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 600 SEK |
SMÖRTERRIN, med lock och fat, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, fatets längd 19 cm
Nagg