Målning 1800-tal
2012-10-10
149343
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustscen med skepp och figurer, signerad Th. Gobeny?, daterad 1841, olja på pannå, 13x16 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Smärre färgbortfall