Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-10
149325
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 30x19 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Skrapmärken