Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, 1700-tal, damaskerade pipor med förgylld dekor, lås med gulddekor, helstockar med beslag och inläggningar av silver, längd 52 cm

Skador, delar saknas

149315

2012-09-27