Oidentifierad konstnär akvarell
2012-10-10
149310
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustmotiv med segelbåt, akvarell, 48X36,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling