Målning 1800-tal
2012-10-12
149281
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Strandbild med figurer, otydligt signerad, olja på duk, 33x49 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Smärre färgbortfall, krackeleringar