Birger Ljungquist akvarell
2012-09-25
149279
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): "Skön Anna", signerad och daterad Birger Ljungquist 1956, akvarell, 20x24 cm