Yrjö Edelmann färglitografi
Vollendet
2012-09-25
149276
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, HC 5/50, färglitografi, 62x47 cm