Målning
2012-10-11
149216
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Interiör med gosse, signerad, olja på pannå, 22x28 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Krackeleringar