Ingegerd Torhamn oljemålning
2012-09-25
149203
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Stilleben, signerad it, olja på pannå, 46x38 cm, oramad
Smärre färgbortfall