Ingegerd Torhamn oljemålning
2012-09-25
149200
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): "Rymdupplevelse", signerad it, olja på pannå, 38x46 cm, oramad
Smärre färgbortfall