Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HÄGG, Herman Axel(1884-1966): "Arab students Cairo", signerad Axel Herman Hägg, etsning, 60x42 cm
Zustandsbeschreibung
149186
2012-09-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner