Axel Lind oljemålning
2012-09-29
149116
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIND, Axel (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 12x48 cm