Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-09
149103
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: La toilette, otydligt signerad, olja på duk, 40,5x32,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Dukskador, skrapmärke