James Peter Quinn olja
2012-10-10
149096
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
QUINN, James Peter (1871-1951): Familjescen, signerad, olja på duk, 64x48 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling