Målning 1800-tal
2012-10-10
149066
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnmotiv, otydligt signerad och daterad 1877?, olja på duk, 46x76 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Dubblerad