Målning 1900
2012-10-10
149060
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Kvinna med rött parasoll, spår av signatur, olja på duk, 54x44 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Dubblerad