Madeleine Pyk akvarell
2012-09-24
149040
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Tratoria Vitorio, signerad och daterad M. Pyk 1978, akvarell, 15x19 cm