Arne Isacsson akvarell
2012-09-24
149008
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ISACSSON, Arne (född 1917): "Det vita ljuset, Camarque", signerad och daterad Arne Isacsson 1991, akvarell, 19x27 cm