Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-09
148994
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Berglandskap, bär otydlig signatur, olja på pannå, 14,5x14,5 cm
Proveniens: Moderne Galerie, Heinrich Tannhauser, München.
Svensk privatsamling