Ulf Gripenholm färglitografi
2012-09-24
148987
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stilleben, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 44/450, färglitografi, 59x55 cm, oramad