Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, förgylld, 145x76 cm

Smärre skador, 2 dekorelementdelar saknas

148957

2012-09-25