Stolar gustaviansk stockholmsarbeten

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustavianska stockholmsarbeten, bemålade

Skador, lagningar

148949

2012-09-25