Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-09
148947
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Handarbetande kvinna, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, 33x23,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling