Akvarell 1800-tal
2012-10-09
148927
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kor och väderkvarn, akvarell, 11x17,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling