John Nyström oljemålning
2012-09-22
148856
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NYSTRÖM, John (1888-1945): Fiskebåtar, signerad och daterad John Nyström 1937, olja på duk, 22x31 cm