Gouache med motv ur Kalevala
2012-09-22
148821
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOUACHE, 1800/1900-tal, motiv ur Kalevala, monogramsignerad A. O., daterad 15/12 9?, 22,5x31,5 cm