Einar Jolin färglitografi
2012-09-22
148788
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stadsmotiv, Paris, signerad Jolin, 274/360, färglitografi, 46x55 cm