Slaglåsrevolver
2012-09-27
148754
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, spången märkt Deane & Son.., graverad stomme, No 6582, längd 25 cm
Skador