Göran Folcker akvarell
2012-09-24
148695
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLCKER, Göran (1920-2000): Stadsmotiv med tinnar och torn, signerad Göran Folcker, akvarell, 26x30,5 cm