Sven Jonsson färglitografi
2012-09-24
148692
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSON, Sven (1902-81): Komposition, signerad Sven Jonsson, färglitografi, 35x48 cm