Rödvinsglas modell Bielke
2012-09-20
148686
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖDVINSGLAS, 15 st., honungsgula, modell Bielke, Eda glasbruk omkring 1930-tal, höjd 14 cm
Enstaka nagg