Snusdosor i silver
2012-09-21
148656
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNUSDOSOR, 2 st., silver, Israel Sahlbom, Stockholm 1838, E.L.Larka, Stockholm 1902, CIGARETTETUI, Birmingham 1897, ETUI, med intarsia
Bucklor, skador