Uno Vallman
2012-09-21
148646
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Stadsbild, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 50x61 cm