Madeleine Pyk olja
2012-09-22
148595
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Vid baren, signerad M. Pyk, olja på duk, 43x46 cm
Tryckskada