Madeleine Pyk olja
2012-09-23
148594
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Cafébild, signerad M. Pyk, olja på duk, 32x43 cm