Tallrikar och skålfat
2012-09-20
148548
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2+2, SKÅLFAT, porslin, Kina/Japan,17/1800-tal, dekor i imarifärger samt i blåvitt, diameter 23 samt 14 cm
Nagg