Fiskbestick W.A.Bolin
2012-09-20
148501
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FISKKNIVAR, 12 st, FISKGAFFLAR, 11 st, FÖRRÄTTSKNIVAR, 11 st, stämplade W.A. Bolin, Stockholm, 1940-tal, vikt på fiskbesticken, ca 1230 g