Anton Pick oljemålning
2012-09-19
148420
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PICK, Anton (1840-1905): "Millstätter See, Kärnten - Österrike", signerad A Pick, olja på duk, 52x93 cm
Smärre dukbortfall