Roland Svensson färglitografi
2012-09-18
148258
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Tornö, signerad Roland S, 34/315, färglitografi, 26x42 cm