Målning
2012-09-18
148111
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansfigur, signerad R? Riale, olja på duk, 61x51 cm